Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Ansatte

Her er våre medarbeidere

Kjetil Nielsen
Daglig Leder
+47 982 59 700kjetil@bls-as.no
Roald Holen
Ansvar for salg og markedsføring / Kompetanseperson løft
+47 982 59 706roald@bls-as.no
Widar L. Kvalbein
Arbeidsleder landbruk / Ansvar for ventilasjon og fôring
+47 982 59 703widar@bls-as.no
Marianne Brekken Haugland
Butikkansvarlig
+47 982 59 708marianne@bls-as.no
Stian Eikåsen
Servicemontør. Kontrollør løft Kompetanseperson løft
+47 982 59 704stian@bls-as.no
Karl Dag Bore
Montør og servicemann landbruk
+47 982 59 709kdbore@gmail.com
Dan Arve Bore
Servicemontør. Kontrollør løft
+47 982 59 711danarve@bls-as.no
Bjørn Bjørnsen
Servicemontør. Kontrollør løft
+47 982 59 701bjorn@bls-as.no
Leif Reve
Servicemontør. Kontrollør løft
+47 982 59 712leif@bls-as.no
Widar L. Kvalbein
Arbeidsleder landbruk / Ansvar for ventilasjon og fôring
Tlf: +47 982 59 703
Epost: Widar@bls-as.no
Stian Eikåsen
Servicemontør. Kontrollør løft Kompetanseperson løft
Tlf: +47 982 59 704
Epost: Stian@bls-as.no
Roald Holen
Salgsleder / Ansvar for salg og markedsføring / Kompetanseperson løft
Tlf: +47 982 59 706
Epost: Roald@bls-as.no
Marianne Brekken
Butikkansvarlig
Tlf: +47 982 59 708
Epost: marianne@bls-as.no
Kjetil Nielsen
Montør og servicemann landbruk
Tlf: +47 982 59 700
Epost: Kjetil@bls-as.no
Karl Dag Bore
Montør og servicemann landbruk
Tlf: +47 982 59 709
Geir Nielsen
Daglig leder / HMS ansvarlig
Tlf: +47 982 59 707
Epost: Geir@bls-as.no
Dan Arve Bore
Servicemontør. Kontrollør løft
Tlf: +47 982 59 711
Bjørn Bjørnsen
Servicemontør. Kontrollør løft
Tlf: +47 982 59 701
Epost: bjorn@bls-as.no
Mona Wiig
Kontormedarbeider, sentralbord / regnskap og faktura
Tlf: +47 982 59 713
+47 51 77 07 00
Epost: Mona@bls-as.no