Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Ansatte

Her er våre medarbeidere

Kjetil Nielsen
Daglig Leder
+47 982 59 700kjetil@bls-as.no
Roald Holen
Ansvar for salg og markedsføring / Kompetanseperson løft
+47 982 59 706roald@bls-as.no
Widar L. Kvalbein
Arbeidsleder landbruk / Ansvar for ventilasjon og fôring
+47 982 59 703widar@bls-as.no
Marianne Brekken
Butikkansvarlig
+47 982 59 708marianne@bls-as.no
Cedrik Holen
Montør og servicemann landbruk
+ 47 98 25 97 10cedrik@bls-as.no
Truls Morten Kvalbein
Montør og servicemann landbruk
+ 47 98 25 97 12truls@bls-as.no